ul. Oleśnicka 12e | 33-200 Dąbrowa Tarnowska | tel/fax: (014) 642 48 13 | tel. kom.: 697 98 98 98

strona główna

kruszenie

przesiewanie

galeria

kontakt

Usługi przesiewania - Wynajem przesiewacza

Firma DROSAM świadczy profesjonalne usługi przesiewania, związane z kruszeniem gruzu i jego przesiewaniem. Dysponujemy własnym transportem niskopodwoziowym, co pozwala nam wykonywać usługi na terenie całej Polski.

Na czym polega przesiewanie?

Przesiewanie kruszywa w terminologii budowlanej oznacza jego sortowanie, mające na celu podzielenie go na poszczególne frakcje. Proces ten może być przeprowadzany zarówno na sucho jak i na mokro.

Przesiewanie kruszywa - dlaczego jest tak ważne

Dokładne i profesjonalnie przeprowadzane przesiewanie jest bardzo istotną fazą recyklingu kruszywa, gdyż pozwala uzyskać różne frakcje końcowe, a także oddzielić elementy metalowe oraz ziemię. Kruszywo uzyskane po przesianiu może być wykorzystane ponownie, na przykład do wykonywania nawierzchni z kostki betonowej, dróg, parkingów czy podmurówek.

Usługa przesiewania w firmie DROSAM

Dla naszej firmy ekologiczne podejście do życia jest niezwykle ważne, dlatego oferujemy naszym klientom profesjonalną usługę przesiewania różnych kruszyw: kamienia, betonu czy gruzu. Przesiewanie z DROSAM jest możliwe dzięki wykorzystywaniu najnowocześniejszego sprzętu. Posiadamy profesjonalne przesiewacze recyklingowe i kruszarki szczękowe, które wyposażone są w mechanizm wstępnego odsiewu oraz taśmę magnetyczną, która automatycznie oddziela wszystkie elementy metalowe, jakie znajdują się w kruszywie. repliki zegarków

Przesiewacz kamienia, gruzu i betonu Drosam

Model: PowerScreen Warrior 1400

Długość transportowa: 13,2 m

Szerokość Transportowa: 2,75 m

Wysokość transportowa: 3,2 m

Waga: 25 600 kg

Pojemność skrzyni załadowczej: 6,78 m3

Podwozie: gąsienicowe

Silnik: Caterpillar

copyright © 2014 DROSAM | designed by Ewelina Puzio
powered by ProCansil.com