ul. Oleśnicka 12e | 33-200 Dąbrowa Tarnowska | tel/fax: (014) 642 48 13 | tel. kom.: 697 98 98 98

strona główna

kruszenie

przesiewanie

galeria

kontakt

Usługi kruszarką

Filarem działalności firmy DROSAM jest profesjonalne kruszenie gruzu. Oferowane przez nas usługi kruszarką są adresowane zarówno do osób indywidualnych jak i firm. Przyjmujemy zlecenia na terenie całego kraju. Proponujemy kompleksowe usługi z wykorzystaniem wiedzy oraz doświadczenia na rynku, jakim może pochwalić się nasza firma. Aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość każdej usługi kruszarką, udostępniamy im tylko najnowocześniejsze maszyny do przeróbki kruszywa.

Nasze kruszarki

Dysponujemy wysokiej klasy kruszarkami szczękowymi, wyposażonymi w mechanizm wstępnego odsiewania podziarna oraz separatora magnetycznego pozwalającego na wyłapywanie elementów metalowych znajdujacych się w kruszywie. Atutem tej maszyny jest zintegrowana waga, która pozwala precyzyjnie określić ilość skruszonego materiału. Posiadamy kruszarki Terex Pegson Eurotrak 900x600.

Proponowane usługi kruszarką wzbogacamy również o przesiewanie gruzu oraz inne usługi w ramach recyklingu powyburzeniowego.

Wynajem kruszarek

Oferujemy wynajem posiadanych na stanie maszyn, aby nasi klienci mogli swobodnie korzystać z nowoczesnych sprzętów w zależności od potrzeb. Maszyny wynajmujemy z obsługą operatorską. Proponowane usługi kruszarką dostosowujemy do oczekiwań klienta. repliki zegarków

Wykonanie usługi (możliwe opcje):

- kruszarka + operator + transport + paliwo

- kruszarka + operator + transport

- kruszarka + operator

Po stronie klienta załadunek kruszonego materiału.

 

Koszt wykonania usługi jest uzgadniany z każdym klientem indywidualnie.

Rozliczenie (możliwe opcje):

- cena za tonę

- wynajem na godziny

 

Przy dłuższym okresie najmu - negocjacja cen.

 

 

 

copyright © 2014 DROSAM | designed by Ewelina Puzio
powered by ProCansil.com